Translate language

sobota, 5 kwietnia 2014

BIELENDA       Firma BIELENDA istnieje od 1990 r. i jest także jedną z najbardziej rozpowszechnionych firm w Polsce. Wykorzystuje ona naturalne surowce kosmetyczne. Bielenda posiada w swojej ofercie ok. 400 kosmetyków, są to np. maseczki, kremy, peelingi, balsamy, kosmetyki wyszczuplające,  do opalania, preparaty do depilacji, higieny intymnej, do pielęgnacji i stylizacji włosów oraz aromaterapeutyczne olejki do kąpieli. Kosmetyki są dostępne w sprzedaży w niewielkich drogeriach a także w sklepach wielkopowierzchniowych. Zaletą kosmetyków jest ich najwyższa jakość i przystępna cena.

"Firma jest wierna przekonaniu, że najbardziej kompleksową, a zarazem bezpieczną i przyjazną skórze pielęgnację zapewniają kosmetyki naturalne oparte na czystych ekologicznie składnikach aktywnych. Dlatego też kosmetyki są produkowane z najbardziej wartościowych i szlachetnych składników, które tkwią w naturze. Tworząc nowe receptury forma kieruje się ich dobroczynnym działaniem na skórę. BIELENDA szanuje prawa natury, dlatego nie testuje kosmetyków na zwierzętach, co więcej - tego samego wymaga od swoich partnerów i dostawców"

Firma posiada także serie kosmetyków na bazie roślin z certfikowanych ekologicznych bioupraw:
* Bio Plantacja,
* Kokos,
* Aloes,
* Bawełna,
* Algi.

Kolejnymi seriami kosmetyków są:
* Kasztan,
* Karoten i
* Awokado,

Wzbogacone zostały o surowce posiadające certfikat ECOCERT oraz pozbawione alergenów i sztucznych barwników.

Firma posiada własną linię kosmetyków profesjonalnych IDEAL SKIN, która jest przeznaczona dla ośrodków odnowy biologicznej i gabinetów kosmetycznych. Bielenda organizuje także szkolenia, ma pod swoją opieką gabinety odnowy biologicznej i wydaje certyfikaty Autoryzacji.


Aby zapoznać się bliżej z oferowanymi produktami tej marki zapraszam na oficjalną stronę BIELENDY:   www.bielenda.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz