Translate language

sobota, 21 grudnia 2013

CLARENA

Patricia Popławska (Założycielka marki Clarena)
      Dziś chciałabym zaprezentować następną znaną markę jaką jest CLARENA. Firmę założyła Patricia Popławska. Kilkanaście lat temu po raz pierwszy w centrum Wrocławia założyła sklep z kosmetykami. Sklep ten był pierwszym miejscem, w którym można było skorzystać z porady kosmetyczki, która zajęła się doborem odpowiednich kremów do danego typu cery, a także z porad wizażystek, które pomagały w doborze odpowiednich kosmetyków kolorowych. Pod koniec lat 90-tych postanowiła rozszerzyć działalność o preparaty i akcesoria przeznaczone dla kosmetyczek, a także profesjonalne produkty do pielęgnacji skóry dla klientek indywidualnych.
   Kosmetyków Clareny nie można było kupić ani w drogeriach ani w galeriach. Produkty do pielęgnacji skóry w domu za każdym razem były indywidualnie dobierane przez wykwalifikowaną kosmetyczkę, która współpracowała z firmą.
    Po jakimś czasie liczba otwierających się nowych salonów zaczęła przybywać, dzięki czemu zapotrzebowanie na kosmetyki zaczęło rosnąć. W roku 1999 Clarena zawarła umowę z hiszpańską firmą MAY STAR, która od tej pory została jedynym dystrybutorem kosmetyków tej marki w Polsce. Produkty uzyskały doskonałe opinie kosmetyczek w całym kraju, w związku z tym firma rozszerzyła grono partnerów o renomowane laboratoria w całej Europie, ze względu na dbałość o innowacyjność preparatów i wysoką jakość składników komponowanych kosmetyków. Kosmetyki zmieniają nazwę na Clarena i do oferty zostają włączone:
* Akcesoria do pielęgnacji i stylizacji paznokci  - MARIPOSA NAIL
* Urządzenia przeznaczone do profesjonalnych zabiegów - RUBICA
Potem wdrożyła także własną linię produkcyjną.

W 2009 roku Clarena wzbogaciła się o cztery Centra Kosmetyczno-Sprzedażowe we: Wrocławiu, Warszawie, Krakowie i Szczecinie, Zaczęła także ekspansję na rynki zagraniczne: Wielka Brytania, Irlandia, Rumunia, Hiszpania, Rosja, Ukraina, Niemcy, Czechy, Norwegia, Belgia, Bułagaria, Portugalia, Holandia i Białoruś. Została także podpisana umowa dystrybucyjna z partnerem w Hongkongu.

Clarena stała się ekspertem w branży kosmetycznej, w związku z czym wprowadziła jako pierwsza szkolenia dla kosmetyczek. Jest także organizatorem cyklicznych wydarzeń takich jak: Forum Masażu, Forum Podologiczne czy Mistrzostwa Mikropigmentacji. Firma ma także na swoim koncie liczne nagrody.

Clarena podzieliła swoją ofertę na trzy wyspecjalizowane marki. Każdej z nich podporządkowane zostały profesjonalne linie produktowe, urządzenia, akcesoria i zabiegi. Marka Clarena to kosmetyki do twarzy i ciała, zabiegi oraz akcesoria związane  ze specjalistyczną pielęgnacją.

Kosmetyki Clarena to profesjonalne , oparte na innowacyjnych surowcach linie do pielęgnacji twarzy i ciała. Przy tworzeniu tych produktów wykorzystano zaawansowane technologicznie  kompleksy oraz drogocenne ekstrakty roślinne zaczerpnięte z natury.

W ofercie firmy znajdują się:
- profesjonalne linie do pielęgnacji każdego rodzaju cery,
- profesjonalne linie do pielęgnacji ciała,
- kosmetyki niezbędne do zabiegów z użyciem urządzeń kosmetycznych marki Rubica,
- kompleksowa linia do depilacji,
- specjalistyczna linia podologiczna,
- profesjonalne preparaty uzupełniające (płaty, algi, nano maski),
- oleje do masażu.

Aby zapoznać się bliżej z oferowanymi produktami tej marki zapraszam na stronę oficjalną Clareny:                                                              http://www.clarena.pl/


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz