Translate language

środa, 6 listopada 2013

HAND & BODY LOTION - Pure & Basic

Balsam do ciała i rąk firmy Pure&Basic o zapachu gardenii i lawendy.

Pojemność/Capacity: 1000 ml (33.8 oz)
Kraj pochodzenia/Country of origin: USA
Jak używać: Aplikować codziennie na całe ciało. Masować tak długo aż się wchłonie. Używać tak często jak potrzeba zwłaszcza tam na miejsca przesuszone. Dla lepszych efektów używać po oczyszczeniu z użyciem Pure&Basic Body Wash i eksfoliacji z użyciem Pure&Basic Body Scrub.

MOJA OPINIA: Balsam ma bardzo piękny zapach, który utrzymuje się przez długi czas nie tylko na ciele ale także w pokoju :). Wchłania się szybko, ma lekką konsystencję, nie maże się. Skóra jest dobrze nawilżona i odżywiona. Plusem jest to, że dzięki dużej pojemności starcza na bardzo długo.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Usage Tips: Apply daily to entire body. Massage into skin until absorbed. Use as needed through out the day for extra dry areas. For best results, use after cleansing with Pure&Basic Body Wash and exfoliating with Pure& Basic Body scrub.

MY OPINION: Lotion has very beautiful smell, that lasts for a long time, not only on the body but also in the room. Is rapidly absorbed and has a lightweight consistency. The skin is well  moisturized and nourished. Lasts for a long time.


4 komentarze:

  1. Świetny blog :)

    Zapraszam do mnie u mnie stylizacje SH
    http://secondhandworldd.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Naprawdę godny polecenia :)

    OdpowiedzUsuń