Translate language

środa, 4 maja 2011

ROLLMASAŻ

Zabiegi kosmetyczne z użyciem urządzeń to niewątpliwie najlepszy ratunek dla naszej skóry. Urządzenia te radzą sobie z defektami na naszym ciele.
Jako pierwszy opiszę rollmasaż ( może występować pod różnymi nazwami ale mają takie same działanie: roller, rolletic, rollfit, rollmaster, rollstar i inne )

Jest to urządzenie składające się z obrotowych rolek, które są umieszczone na ruchomym bębnie. Urządzenie to wykonuje określoną ilość obrotów na minutę ( można uzyskać masaż łagodny lub    intensywny ). Powoduje pobudzenie układ krwionośny i limfatyczny, zostaje przyśpieszana przemiana materii. Powoduje wyszczuplenie sylwetki i ujędrnienie skóry. Ponadto, dzięki niemu można zredukować cellulit.
Polecany dla osób z nadwagą, chcących zredukować cellulit, dla kobiet po porodzie i jako rehabilitacja po złamaniach.

Masaż rozpoczyna się od stóp następnie kolejno łydki, uda - strona zewnętrzna potem wewnętrzna, uda z tyłu, pośladki, biodra i talia, plecy, dłonie. Można skupić się również jedynie na częściach ciała z którymi mamy problem.

efekty zabiegu: wyszczuplenie, wymodelowanie sylwetki, utrata zbędnych kilogramów, redukcja cellulitu, rozstępów oraz rozciągniętej skóry po dużej redukcji wagi ( ciąża, diety, choroby ), poprawa jędrności skóry, stymulacja mięśni, aktywacja układu limfatycznego, poprawa przemiany materii, usunięcie toksyn z organizmu, działanie witalizujące, poprawa samopoczucia poprzez wydzielanie endorfiny, ujędrnienie skóry, po porodzie

przeciwwskazania: hemofilia, zaawansowana cukrzyca, epilepsja, miażdżyca tętnic, stwardnienie rozsiane, zapalenie węzłów chłonnych, zapalenie zył, choroby jelit, wrzody żołądka i dwunastnicy, niska krzepliwość krwi, choroby nowotworowe układu chłonnego, stany zapale skóry, stany zapalne stawów i ścięgien, łuszczyca, zapalenie żył, żylaki

natomiast w przypadku ciąży, menstruacji oraz od 6-8 tygodnia po złamaniu -> należy ten czas odczekać i dopiero po zakończeniu przyjść na zabieg!

Zabieg jak każdy najlepiej wykonywać w serii. Minimum 10 zabiegów 3 x w tygodniu ( ale wszystko to uzależnione jest od defektu i od innych indywidualnych czynników ) lub zabieg pojedynczy
czas zabiegu: 1 h.
Masaż można wykonać na wielu partiach ciała.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz