Translate language

poniedziałek, 16 maja 2011

CRYOLIFT

Aparat Cryolift Dermokrioforeza wykorzystuje technikę krioterapii czyli "efekt elektronicznej kostki lodu". Swoją skuteczność zawdzięcza zmianom w skórze, które zachodzą podczas kontaktu z zimnem. Regulując natężenie prądu uzyskuje się stabilne zimno o temperaturze od -10 do -18 stopni C, które jest bezpośrednio uwalniane na skórę.
Aplikacja kriogeniczna pozwala na natychmiastowe zahamowanie przewodzenie prowadząc do miejscowego znieczulenia, dzięki czemu skóra jest odpowiednio modelowana a klient nie odczuwa dyskomfortu.
Zimno wpływa bezpośrednio na poprawę krążenia czego reakcją jest paradoksalny rozkurcz kapilar aby zrekompensować ochłodzenie. Szybki skurcz i rozkurcz naczyń krwionośnych nazywany paradoksem naczynioruchowym umożliwiając niezwykle efektywny transport składników aktywnych - dermokrioforezę czyli powoduje zwiększenie dotlenienia skóry

Ostateczne zmiany w skórze:
1. kontrolowane znieczulenie
2. szok termiczny ( gwałtowne oziębienie danej okolicy -> obronny skurcz naczyń- > dłuższy kontakt skóry z zimnem -> rozszerzenie naczyń )
3. paradoks naczynioruchowy
4. dermokrioforeza

Jego działanie jest natychmiastowe i utrzymuje się 48h. Jest idealnym zabiegiem na twarz dla Pań przed ślubem lub innym wydarzeniem, jako znieczulenie przed wstrzyknięciem botoksu. Może być również wykorzystywany na różne części ciała.
Cryolift oddziałuje na poziomie naskórka, skóry właściwej, tkanki podskórnej.

Kosmetolog zaczyna od demakijażu , następnie wykonuje się peeling, potem nakłada się preparaty i wykonuje zabieg Cryolift ( ruchy zgodnie z ruchem wskazówek zegara lub podnosząc owal twarzy / szyja-ruchy promieniste od środka do wewnątrz ). Na końcu nakłada się odpowiednio profesjonalne preparaty.
W okolicy oczu i skroni powinno się zmniejszać temperaturę.
Do zabiegu wykorzystuje się żel NCTF ( zawiera witaminy, kwasy nukleinowe, minerały, aminokwasy, koenzymy), kolagen żel ( intensywnie nawilżający ) i elastyne żel, DNA żel ( silnie regenerujący )

Po tym zabiegu w celu uzupełnienia można zastosować Cryolift Patch czyli zabieg ujędrniający wokół oczu - wygładzający, wybielający i drenujący wokół oczu

częstotliwość zabiegów: 8 zabiegów co 2 tygodnie. ( powtórki 2 razy do roku )

wskazania do zabiegu: lifting i regeneracja skóry, odświeżenie, ujędrnienie, przywrócenie owalu dawnych rysów twarzy, uniesienie opadających policzków, ujędrnienie wewnętrznych części ramion, zwiotczałej skóry brzuchu i biustu ( po ciąży ), skóra zwiotczała i zmęczona, dotlenienie skóry, wygładzenie zmarszczek, wspomaga leczenie rozstępów

Przeciwwskazania: ciąża, opryszczka, przeziębienie, cera naczynkowa, silne migreny, problemy z zatokami

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz